Balgat Sony vaio Teknik servisi

Sony Vaio servisi kurulduğu ilk günden beri kaliteli hizmet anlayışından hiçbir zaman ödün vermemiştir. Sony Vaio marka notebook, bilgisayar ve laptop bakımı ve onarımını deneyimli elemanlarımız ile yapmaktayız. Personellerimiz son derece çalışkan ve bilgisayarlarınızın her türlü sorununa çözümler üreten kişilerdir.

Ankara’nın en iyi teknik servisi olan Sony Vaio servisimiz siz değerli müşterilerimize her türlü hizmeti sunmaktayız. Servisimiz de yapılan her türlü tamirin garantisi vardır. Takılan yedek parçalardan yapılan hizmetlere kadar 3 yıl garanti imkânı tanımaktayız. Servislerimizde ısınma problemleri, ekran değişimi, klavye değişimi, batarya değişimi, adaptör satışı, format ve yazılım problemlerini çözme işlemleri uygulanmaktadır.

Sony Vaio servisi bugüne kadar müşteri odaklı çalışmaktadır. Yani her zaman müşterilerinin rahatlığı için uğraşmaktadır. Verdiği hizmetleriyle bugüne kadar hiçbir tüketiciden şikâyet almamıştır. Balgat Sony Vaio servisi olarak ücretsiz arıza tespiti yapmaktayız. Yani bize getirdiğiniz bilgisayarlarınızın tespitini yaparak sizleri bilgilendirmekteyiz. Böylece sizlerin de onayını alarak tamir işlemlerine başlamaktayız.  Kullandığımız yedek parçalar orijinal parçalardır.

Siz değerli müşterilerimize de her zaman orijinal parçaların kullanılmasını öneririz. Sony bilgisayarlarınıza uygun şarj adaptörü, şarj cihazları sürekli olarak servisimizde mevcuttur. Balgat Vaio Laptop servisimize gelme imkânınız yok ise servisimizi arayarak adres bilgilerinizi bıraktıktan sonra gerisini servis elemanlarımıza bırakabilirsiniz. Kapınıza kadar gelen elemanlarımıza arızalanan cihazınızı vermeniz yeterlidir.

Elemanlarımız cihazınızı en iyi şekilde tamir ettikten sonra tekrardan sizlere teslim edeceklerdir. Balgat Vaio servisimizin size sunduğu bir başka hizmeti ise tamir ettiğimiz cihazlarınız aynı yerden hata verirse elemanlarımız cihazınızı ikinci bir defa tamir etmektedir.  İkinci tamirden hiçbir ücret alınmamaktadır. Balgat Sony servisimiz tüm arızalarınızda sizin yanınızdadır. Servislerimize getirdiğiniz bilgisayarlarınız ilk günkü performanslarına kavuşacaklardır.

Balgat sony servisi, Balgat Sony vaio servisi, Sony Laptop servisi, Sony notebook servisi

Sony Vaio Parça değişimleri

Sony Vaio Lcd ve Led ekran değişimi veya tamiri;

Kontrol sonrası ekranın arızalı olması durumunda servisimizde 20 dk gibi bir sürede değişimi yapılmaktadır.

Harddisk değişimi;

Arızalı veya yeterli gelmeyen Harddiskler Sony servisimizde ortalama 15 dk. Takılmaktadır. İstenmesi durumunda gerekli olan tüm yazılımlar teknisyenlerimiz tarafından profesyonelce kurulumu yapılır. Windows Vista, Windows 7, Xp, Virüs Programı, Ofis programları gibi… vs…

Dc Soket değişimi:

Sony Vaio’larda Şarj adaptörünü taktığımız bilgisayar üzerindeki soket bölümü darbe vurma kablonun zorlaması gibi nedenlerden dolayı kırılmaktadır bu duruma gelmiş bilgisayarınız şarj adaptöründen voltaj alamayacağı için çalışmayacaktır. Sony vaio servisimizde soket değişlerini yaptır bilirsiniz.

Ram - Bellek Değişimi;

Sony Vaio bilgisayarların en önemli parlarından biridir Ram Notebook Laptop veya bilgisayarda ram ne kadar yüksekse bilgisayarımız o denli hızlı ve daha rahat çalışacak demektir, Arızalanmış veya yetersiz gelen ram'lar Sony teknik servisimizde 15 dk. kısa sürelerde takılmaktadır.

Sony vaio Anakart;

Sony Laptop ve Notebook grubunda anakartları bozmak veya arızaya geçirmek pekte kolay birşey değildir genelde sıvı teması veya bakımsızlıktan dolayı yanmakta, bozulmaktadırlar Emek Sony servisi olan firmamızda Sony Vaio bilgisayarlarının Anakartları bulunmaktadır. ayrıca daha ekonomik olan Anakart tamirini de yapmaktayız.

Sony Vaio Ekran kartı;

Sony vaio Laptop ve Notebooklarda kullanılan ekran kartları zaman zaman sorun çıkarmakta hatta arızalanmaktadır Sony Vaio servisimizde Ekran kartı tamiri, Chip değişimi gibi işlemler garantili olarak yapılmaktadır.

Sony vaio Klavye değişimi ve tamiri; Sony Laptop ve Notebookların eskimiş arızalanmış olan Türkçe, İngilizce klavyelerin değişimleri Sony servisimizde yapılmaktadır.