Sony Vaio TT21 yüksek pil süresi ve tasarımıyla dikkat çekiyor

11.1 inç, 8.5 saat, HDMI, Intel Core 2 Duo, Notebook, Sony, Sony Vaio TT21

Sony Vaio TT21 Sony notebooklarındaki şık tasarıma her modeline uygulayan firma Diğer Markalara göre biraz daha pahalı olan bilgisayarlarında kullandığı malzemeden, işçiliğe kadar her tasarımda bunu hissettiriyor. Son çıkarttığı ürünlerden olan Sony Vaio TT21 de pil süresinin 8.5 saat çılışmasıyla dikkat çekiyor.

Sony Vaio TT21 11.1 inçlik netbook görünümlü bir ekrana sahip fakat içerisi tam bir notebook. 4GB RAM barındıran ürün Intel Core 2 Duo işlemci üzerinde koşan Windows Vista Business sürümü ile geliyor. Depolama ünitesi olarak pil ömrünü artırmak amacıyla 128GB SSD kullanılmış. Ayrıca bu ufak cihazda DVD kombo da bulunuyor. Web kamerası, W-Fi ve HDMI çıkışı da mevcutlar arasında. Nisan ayı itibariyle satışa sunulacak ürün ağırlığı ile insanların dikkatini çekecek, Sony Vaio TT21 Ağırlığı sadece 1.29 kg.

11-inç ve 1366 x 768 piksel ekran kullanılan TT21M / N Yüksek görüntü kalitesi sunarken LED teknolojisi sayesinde. Ekranı çok farklı açılardan görülebilir.

Ortam Işığını algılayan sensorlar ışık durumunu ölçerek ekran parlaklığını ayarlayarak görme kalitenizi artırıyor hemde pil ömrünü de uzatmış oluyor

TT21M / N spor zarif ve şık bir tasarım. Neredeyse tamamen karbon fiberden yapılmış, Karbon Fiber; sürtünme ve Darbelere karşı kanıtlamış bir malzeme.