Ulus Sony vaio Teknik servisi

Ücretsiz arıza tespiti Servisimizde arızalı Sony Vaio Laptop ve Notebook bilgisayarlarınız Teknisyenlerimiz tarafından detaylı bir inceleme sonucunda arızalı, sorunlu bölgelerin tespitini yapar, yapılması gerekenler hakkında size bilgisini verir onay vermeniz durumunda gerekli işlemleri ve en sonda bakımını yaparak teslim eder. Hazırda olan yedek parçalarımız sayesinde bilgisayarınız servisde kalma sürelerini minimum sürelere çekmekteyiz.

Ulus Sony servisi, Sony Vaio Bakım; Sony vaio Laptop ve Notebooklarının ortalama 8 ay gibi sürelerde düzenli bakımlarının yapılması gerekmektedir bakımları yapılmayan bilgisayarlarda ciddi boyutta ısınma, yavaşlama, donma, aniden kapanma, anakartın ve ekran karının yanması gibi sorunlar ortaya çıkmaktadır bu tür sorunlarla karşılaşmak istemiyor Sony Laptop veya Sony Notebooku daha performanslı ve daha uzun ömürlü kullanmak istiyorsanız bakımlarını ihmal etmeyiniz.

Ulus sony servisi, Ümitköy Sony vaio servisi, Sony Laptop servisi, Sony notebook servisi

Sony Vaio Parça değişimleri

Sony Vaio Lcd ve Led ekran değişimi veya tamiri;

Kontrol sonrası ekranın arızalı olması durumunda servisimizde 20 dk gibi bir sürede değişimi yapılmaktadır.

Harddisk değişimi;

Arızalı veya yeterli gelmeyen Harddiskler Sony servisimizde ortalama 15 dk. Takılmaktadır. İstenmesi durumunda gerekli olan tüm yazılımlar teknisyenlerimiz tarafından profesyonelce kurulumu yapılır. Windows Vista, Windows 7, Xp, Virüs Programı, Ofis programları gibi… vs…

Dc Soket değişimi:

Sony Vaio’larda Şarj adaptörünü taktığımız bilgisayar üzerindeki soket bölümü darbe vurma kablonun zorlaması gibi nedenlerden dolayı kırılmaktadır bu duruma gelmiş bilgisayarınız şarj adaptöründen voltaj alamayacağı için çalışmayacaktır. Sony vaio servisimizde soket değişlerini yaptır bilirsiniz.

Ram - Bellek Değişimi;

Sony Vaio bilgisayarların en önemli parlarından biridir Ram Notebook Laptop veya bilgisayarda ram ne kadar yüksekse bilgisayarımız o denli hızlı ve daha rahat çalışacak demektir, Arızalanmış veya yetersiz gelen ram'lar Sony teknik servisimizde 15 dk. kısa sürelerde takılmaktadır.

Sony vaio Anakart;

Sony Laptop ve Notebook grubunda anakartları bozmak veya arızaya geçirmek pekte kolay birşey değildir genelde sıvı teması veya bakımsızlıktan dolayı yanmakta, bozulmaktadırlar Emek Sony servisi olan firmamızda Sony Vaio bilgisayarlarının Anakartları bulunmaktadır. ayrıca daha ekonomik olan Anakart tamirini de yapmaktayız.

Sony Vaio Ekran kartı;

Sony vaio Laptop ve Notebooklarda kullanılan ekran kartları zaman zaman sorun çıkarmakta hatta arızalanmaktadır Sony Vaio servisimizde Ekran kartı tamiri, Chip değişimi gibi işlemler garantili olarak yapılmaktadır.

Sony vaio Klavye değişimi ve tamiri; Sony Laptop ve Notebookların eskimiş arızalanmış olan Türkçe, İngilizce klavyelerin değişimleri Sony servisimizde yapılmaktadır.