Ümitköy Sony vaio Teknik servisi

Ümitköy sony servisi, Ümitköy Sony vaio servisi, Sony Laptop servisi, Sony notebook servisi

Sony Vaio markalı notebook, laptop ve bilgisayarlarınızı getirebileceğiniz teknik servisimiz sizlere kaliteli hizmet verebilmek için çalışmaktadır. Arızalı cihazlarınız önce uzman kadromuz tarafından incelenerek arıza tespitleri yapılır daha sonra sizlerin de onayıyla tamir işlemine başlanır. Yaptığımız tamire minimum 6 ay maksimum 2 yıl işlem garantisi vermekteyiz.

Bilgisayarların en çok arızalarından olan ana kart yanmaları, hard disk bozulmaları ya da ekran kırılmaları gibi işlemleri Ümitköy Sony Vaio servisimiz anında çözmektedir. Bilgisayarlarınızın yazılımsal ya da donanımsal bütün sorunları uzman ekibimiz tarafından halledilmektedir.

Bize getirdiğiniz bilgisayarlarınızı ilk önce ücretsiz arıza tespitine sokarak arızalarını ortaya çıkartırız. Daha sonra sizin de onayınızı alarak tamir işlerine başlarız. Zamanla bozulan har disklerinizi deneyimli elemanlarımız disklerin yedek parçalarını belirleyerek kısa bir süre içinde arızayı giderir. Böylece işinize kaldığınız yerden güvenle devam edebilirsiniz.

Ümitköy Sony Vaio servisimizin siz değerli müşterileri için yepyeni bir kampanyası vardır. Bilgisayarlarınızı checkupa sokmaya ne dersiniz?  Checkup kampanyamızın içinde fan ve soğutucu temizliği, termal pad ve macun yenilenmesi ve genel bakım bulunmaktadır. Ümitköy Sony Vaio Bilgisayar servisimizde checkup uygulaması herhangi bir tamir sonunda ödediğiniz ücret 200 TL’yi geçerse bu hizmetimiz ücretsiz olarak yapılmaktadır. Bu işlemlerimizi sırlayacak olursak ilk önce fan ve soğutucu kanal bakım ve temizliği yapılmaktadır. Bu bakım yapıldığında bilgisayarınız adeta nefes alacaktır. Ayrıca bilgisayarınızın ömrünü de uzatacaktır.

İkinci adım termal macun yenilenmesidir. Bu işlem sonucunda bilgisayarınızın soğutma sistemi güçlenecektir. Üçüncü adım ise genel bakımdır. Yani tüm yüzeyler temizlenecektir. İşletim sisteminiz daha da hızlanıp verimliliğini artıracaktır. Ümitköy Sony Vaio Laptop servisimizden sizde yararlanmak istiyorsanız en yakın zamanda servisimize uğrayabilir ya da bizleri arayarak kargo yoluyla arızalanan cihazlarınızı gönderebilirsiniz.